۲۰۷ هزار قطعه انواع ماهیان زینتی از استان مرکزی صادر شد

به گزارش دامپزشک نیوز ، مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: ۲۰۷ هزار و ۴۵۱ قطعه انواع ماهیان زینتی امسال با نظارت اداره کل دامپزشکی این استان به خارج از کشور صادر شد. دکتر«محسن شانقی» روز دوشنبه  افزود: صادرات ماهیان زینتی از استان مرکزی در سال جاری نسبت به مدت مشابه قبل آن ۴۳ درصد افزایش دارد. وی ادامه داد: ۱۴۴ هزار و ۲۸۰ قطعه انواع ماهیان زینتی در چهار ماه نخست سال گذشته از استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد.

0

به گزارش دامپزشک نیوز ، مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: ۲۰۷ هزار و ۴۵۱ قطعه انواع ماهیان زینتی امسال با نظارت اداره کل دامپزشکی این استان به خارج از کشور صادر شد.

دکتر«محسن شانقی» روز دوشنبه  افزود: صادرات ماهیان زینتی از استان مرکزی در سال جاری نسبت به مدت مشابه قبل آن ۴۳ درصد افزایش دارد.

وی ادامه داد: ۱۴۴ هزار و ۲۸۰ قطعه انواع ماهیان زینتی در چهار ماه نخست سال گذشته از استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد.

مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: صادرات ماهیان زینتی از این استان امسال در قالب ۲۲ محموله با نظارت اداره کل دامپزشکی استان مرکزی به خارج از کشور صورت گرفته است.

شانقی خاطرنشان کرد: ۴۰۰ هزار کیلوگرم خوراک و مکمل آبزیان نیز امسال در قالب ۲ محموله از استان مرکزی به خارج از کشور ارسال شد.

وی افزود: محموله‌های صادراتی خوراک و مکمل آبزیان از استان مرکزی امسال نسبت به مدت مشابه قبل ۱۰۰ درصد افزایش یافته‌ است.

استان مرکزی با ۱۲ شهرستان، و یک هزار و ۵۳۹ روستا، دارای ۹۶۰ واحد مرغداری صنعتی، ۴۹۱ واحد گاوداری صنعتی و ۱۹۱ واحد کارگاه پرورش آبزیان است.

منبع: ایرنا