کشف داروی توزیع شده خارج از شبکه مجاز

به گزارش دامپزشک نیوز، کشف و داروی توزیع شده خارج از شبکه مجاز در یکی از داروخانه های استان کرمانشاه که با دستور معاونت محترم تعزیرات حکومتی استان ، داروها ضبط موقت و پرونده جهت صدور رأی به شعبه ارجاع گردید.

0

به گزارش دامپزشک نیوز به نقل از  فرتاک نیوز،دکتر صیاد غلامی رئیس اداره تشخیص و درمان اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه گفت : طی بازرسی ها و نظارت های سرزده، در یکی از داروخانه های دامپزشکی استان حجم قابل توجهی از داروهای خرید شده از شبکه توزیع غیر مجاز مجاز کشف شد که با دستور معاونت محترم تعزیرات حکومتی استان ، داروها ضبط موقت و پرونده جهت صدور رأی به شعبه ارجاع گردید.

دکتر غلامی ضمن تشکر از زحمات و حمایت های ویژه آقای شاهی مدیرکل محترم تعزیرات حکومتی استان و آقای دکتر عزتی معاون اجرایی تعزیرات حکومتی، اظهار داشت ارزش ریالی این محموله حدود 200 میلیون ریال بوده است.

در پایان رئیس اداره تشخیص و درمان اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه از تشدید نظارتها بر داروخانه های دامپزشکی در موضوع خرید داروهای خارج از شبکه و فروش دارو  بدون نسخه خبر داده و از هم استانی های عزیز درخواست نموده در صورت مشاهده تخلفات دارو و واکسن در حوزه دامپزشکی، گزارشات خود را از طریق سامانه پیامکی100010001512 و یا تلفن 1512 گزارش نمایند.