سالن آرایش معروف SHU and TREE سگ ها در کره جنوبی

نگاهی به دوست بی غل و غش انسان ها در سالن زیبایی

به گزارش دامپزشک نیوز،سگ ها محبوبترین حیوان همدم انسان ها هستند که صاحبانشان توجه ویژه ای به سلامت و زیبایی آنها دارند.در کره جنوبی یکی از سالنهای زیبایی و مراقبت از موی سگها به نام Shu and Tree خدمات شگفت انگیزی به سگها ارائه میدهد. در این سالن با شستشوی سگها و کوتاه کردن موهایشان، آنها را به موجوداتی زیباتر و دوست داشتنی تبدیل میکنند.در گالری زیر بخشی از هنرنمایی این آرایشگاه برروی سگ ها را می بینید.

0

سگها یکی از حیوانات خانگی مورد علاقه مردم هستند. مراقبت از حیوانات خانگی نیز در روزهای سخت کرونا اهمیت زیادی پیدا کرده است. در کره جنوبی یکی از سالنهای زیبایی و مراقبت از موی سگها به نام  Shu and  Tree، خدمات شگفت انگیزی به سگها ارائه میدهد. در این سالن با شستشوی سگها و کوتاه کردن موهایشان، آنها را به موجوداتی تمیز و دوست داشتنی و زیبا تبدیل میکنند.
به گزارش وبسایت  مردم سالاری، Shu and  Tree   در فضای مجازی بسیار محبوب هست. فیلم های کارهای آنها در یوتیوب میلیونها بار دیده شده است و در اینستاگرام نیز فالوئرهای بیشماری دارند. در گالری زیر تصاویر سگهای خانگی را قبل و بعد از اصلاح و آرایش در این سالن می بینید