با برگزاری یک رویداد؛

رونق صنعت دام و طیور با نوآوری‌های تازه به میدان آمده

به گزارش دامپزشک نیوز، رویداد ارائه نیاز فناورانه به عنوان بستری برای ارتقای تاب‌آوری صنایع است که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

0

به گزارش دامپزشک نیوز به نقل از گروه فناوری خبرگزاری دانشجو به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، یکی از اولویت‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری حمایت از ایجاد پلی ارتباطی میان صنایع و ظرفیت‌های این حوزه، با توانمندی نوآورانه و فناورانه شرکت‌های دانش‌بنیان است. در همین راستا سلسله رویداد‌های ارائه نیاز‌های فناورانه را با حضور صاحبان صنایع، شرکت‌های دانش‌بنیان و صاحب نظران حوزه فناوری و فناوی برگزار می‌کند.

در همین راستا و با توجه به اهمیت بالای صنعت دام، طیور و صنایع وابسته در امنیت غذایی جامعه رویداد ارائه نیاز‌های فناورانه این حوزه، به عنوان یکی دیگر از گام‌های این رویداد، میزبان فعالان صنعت و فناوران در حوزه یاد شده است.

در این رویداد که ۲۰ اردیبهشت‌ ماه از ساعت ۹ تا ۱۳ به صورت مجازی برگزار می‌شود، شرکت‌های فعال در حوزه دام، طیور و صنایع وابسته به بیان نیاز‌های فناورانه می‌پردازند تا شرکت‌های دانش‌بنیان به آن‌ها پاسخ بگویند.

شرکت اتکا، تلاونگ، کشت و صنعت و گردشگری فجر صفا لرستان، داروسازی نصر فریمان، هلدینگ سینا، کمیته احیاء مرغ لاین آرین و توسعه نیشکر خوزستان نیاز‌های فناورانه خود را ارائه می‌کنند تا پس از برگزاری نشست‌های گفتگو، زمینه برای تامین این نیاز‌ها توسط شرکت‌های دانش‌بنیان ایجاد شود.

شرکت‌های دانش‌بنیان، شرکت‌های خلاق، پژوهشگران و دانشگاهیان از مخاطبان رویداد مجازی ارائه نیاز‌های فناورانه صنعت دام و طیور هستند و در صورت تمایل می‌توانند ازطریق آدرس اینترنتی اختصاصی در این رویداد حضور پیدا کنند.