برگزاری همایش تخصصی علت رخداد تلفات پرندگان در تالاب بین المللی میانکاله

به گزارش دامپزشک نیوز، مدیر کل دامپزشکی استان مازندران از حضور چهره های علمی در برپایی این همایش مجازی در مازندران خبر داد.

0

به گزارش دامپزشک نیوز به نقل از روابط عمومی دامپزشکی مازندران ، دکتر محمد حسن گلپایگانی مدیر کل دامپزشکی مازندران اظهار داشت به منظور علت بررسی تلفات پرندگان مهاجر آبزی در تالاب بین المللی و جلوگیری از تکرار این رخداد در سالهای آتی همایش تخصصی در سطح ملی به صورت آنلاین در 29 اردیبهشت ماه 1400 در مازندران برگزار خواهد شد.

وی ضمن اعلام لینک برگزاری همایش به نشانی Vs.fekroardaz.com/miankale به منظور شرکت علاقمندان در این همایش از طریق فضای مجازی تصریح کرد ، این همایش ملی با عنوان میانکاله زیستگاهی به قدمت بشر با همکاری سازمان دامپزشکی کشور ، سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ، سازمان حفاظت محیط زیست و با بهره گیری از چهره های علمی و دانشگاهی کشور برگزار خواهد شد.

گلپایگانی باری دیگر از فعالان عرصه دامپزشکی و محیط زیست درخواست کرد تا با ارسال مقالات علمی – تحلیلی خود حداکثر تا روز 25 اردیبهشت سال جاری پیشنهادات خود را برای جلوگیری از تکرار این رخداد ارائه  و از دریافت امتیاز بازآموزی بهره مند شوند.

شایان ذکر است مهلت ارسال این مقالات و یا پوسترهای علمی مرتبط را حداکثر تا پایان روز 25 اردیبهشت ماه بوده که علاقمندان می توانند مقالات خود را به  دبیرخانه همایش به  نشانی اینترنتی [email protected]  ارسال نمایند .