فصاحت رئیس جهاد استان تهران:

ناظران جهاد نیز در کنار ناظران بهداشتی و دامپزشکان، در همه کشتارگاهها برای نظارت بیشتر مستقرند

به گزارش دامپزشک نیوز، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از افزایش حداقل ۸۰ درصدی ورود مرغ زنده به استان خبر داد.

0

به گزارش دامپزشک نیوز به نقل از ایانا در استان تهران، ایوب فصاحت رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اعلام این خبر اظهار کرد: استان تهران، بخشی از نیاز مصرف روزانه مرغ خود را تولید می‌کند و بقیه مرغ مصرفی این استان از استان‌های شمالی نظیر گلستان، مازندران و گیلان و استان‌های هم جوار از جمله قزوین تامین می‌شود.

وی با بیان این که به طور روزانه بیش از 1400 تن مرغ گرم در میادین تهران عرضه می‌شود، افزود: برای تامین نیاز استان، ورودی مرغ زنده به تهران حداقل ۸۰ تا ۱۰۰ درصد افزایش یافته است.

فصاحت ادامه داد: باتوجه به تدابیری که وزیر جهاد کشاورزی به عنوان فرمانده قرارگاه ساماندهی گوشت مرغ اندیشیده، باعث شده بار بسیار مطلوبی به میدان بهمن و میادین دیگر سطح شهر تهران وارد شود که باعث تعادل بخشی در بازار شده است.

وی با تاکید بر این که هیچ مشکلی در تامین و توزیع گوشت مرغ نداریم، افزود: از بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت استان تهران تقاضای نظارت دقیق‌تر در هفته آتی را داریم تا از ورود دلالان و سودجویان جلوگیری شود.

فصاحت تاکید کرد: از اسفندماه سال گذشته، ناظران جهاد کشاورزی نیز در کنار ناظران فنی و بهداشتی و دامپزشکان، در همه کشتارگاه‌های دام و طیور برای نظارت هر چه بیشتر، مستقر هستند.


پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید