اجرای «طرح ضیافت» ماه رمضان توسط دستگاه‌های نظارتی قزوین

به گزارش دامپزشک نیوز، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین با اشاره به اجرای طرح ضیافت ماه مبارک رمضان بیان کرد: این طرح سراسری بوده و با مشارکت دستگاه‌های نظارتی نظیر سازمان صنعت، معدن و تجارت، دانشگاه علوم پزشکی، دامپزشکی، اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی و غیره اجرا می‌شود.

0

به گزارش دامپزشک نیوز به نقل از ایسنا، هوشنگ محمدی با اشاره به اجرای طرح ضیافت ماه مبارک رمضان بیان کرد: این طرح سراسری بوده و با مشارکت دستگاه‌های نظارتی نظیر سازمان صنعت، معدن و تجارت، دانشگاه علوم پزشکی، دامپزشکی، اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی و غیره اجرا می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین ادامه داد: در طرح ضیافت ماه رمضان با مشارکت دستگاه‌های مذکور به بازارهای اصلی عرضه کننده کالاها و خدمات اساسی و با تأکید بر مصوبات ستاد مقابله با کرونا، گشت مشترک اعزام می‌شود.

وی عنوان کرد: در این اقدام، تمامی عرضه کنندگان کالا و مایحتاج اساسی و ضروری مردم در سطح استان، مورد هدف قرار گرفته و به پیشگیری از تخلفات صنفی و صیانت از حقوق مصرف‌کنندگان توجه ویژه‌ای می‌شود.

بنا بر اعلام تعزیرات حکومتی استان قزوین، محمدی گفت: شعب ویژه‌ای برای تخلفات احتمالی ماه رمضان در نظر گرفته شده و پرونده‌هایی که در طرح سراسری ضیافت تشکیل و به این اداره کل ارسال می‌شوند خارج از نوبت و در اسرع وقت رسیدگی می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: این طرح از ابتدای ماه رمضان آغاز و تا پایان ماه مبارک ادامه دارد و شهروندان می‌توانند در صورت داشتن هرگونه شکایت به سامانه t135.ir مراجعه کرده و یا با شماره ۱۲۴ تماس بگیرند.