مدیرکل دامپزشکی سیستان و بلوچستان در جلسه رفع موانع تولید بیان داشت:

توجه به کیفیت محصول تولیدی را جایگزین سخت گیری در مراحل و شرایط تولید و کسب و کار نماییم

به گزارش دامپزشک نیوز، جلسه رفع موانع تولید باهدف درخواست برای تفویض اختیارات مدیران در جهت رفع موانع تولید و ارائه راهکارهای لازم در راستای صیانت از حقوق عامه و حل مشکلات اقتصادی استان برگزار گردید.و گفت: در راستای توسعه کسب و کار و رفع موانع تولید می بایست توجه به کیفیت محصولات تولیدی را جایگزین سخت گیری و حساسیت بی مورد در مراحل و شرایط تولید نماییم و در مراحل بررسی و نظارت بر روند تولید به موارد اساسی و کلی توجه نموده و حصول نتیجه مطلوب را بر موارد جزئی در شرایط و مراحل کار ارجحیت بخشیم.

0

به گزارش دامپزشک نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، جلسه رفع موانع تولید با حضور دادستان عمومی و انقلاب زاهدان و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان، با هدف همفکری و ارائه راهکار برای حذف موانع و رونق تولید و افزایش جسارت مدیران در راستای وظایف محوله تشکیل گردید.

شمس آبادی دادستان عمومی و انقلاب زاهدان گفت: تمامی تلاش ها برای رفع این موانع و رونق تولید است و در این راستا از مدیران حمایت می کنیم و آنان می بایست با جسارت در راه قدم بردارند.

وی افزود: یقیناً با توجه به فرمایشات ریاست محترم قوه قضائیه، به هیچ عنوان نباید در چنین شرایط اقتصادی هیچ واحد تولیدی حتی با کمترین تعداد نیرو تعطیل شود و در این راستا با همه دستگاه های اجرایی مکاتبه نموده ایم تا در این شرایط برای رونق کسب و کار و پیشرفت واحدهای تولیدی همکاری های لازم را انجام دهند.

شمس آبادی عنوان نمود:مدیران هرچه بیشتر بتوانند در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری امسال به عنوان “سال جهش تولید”، قدم برداشته و تلاش نمایند شاهد آسیب کمتری به خانواده ها هستیم.

دکتر مهدی حسینی در این جلسه اظهار داشت: در راستای توسعه کسب و کار و رفع موانع تولید می بایست توجه به کیفیت محصولات تولیدی را جایگزین سخت گیری و حساسیت بی مورد در مراحل و شرایط تولید نماییم و در مراحل بررسی و نظارت بر روند تولید به موارد اساسی و کلی توجه نموده و حصول نتیجه مطلوب را بر موارد جزئی در شرایط و مراحل کار ارجحیت بخشیم.