«دکتر محمد اسدی گندمانی» به عنوان سرپرست اداره کل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری منصوب شد

به گزارش دامپزشک نیوز، رئیس سازمان دامپزشکی کشور با صدور حکمی سرپرست اداره کل دامپزشکی استان چهار محال و بختیاری را منصوب کرد.

0

به گزارش دامپزشک نیوز،  به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، «دکتر علی‌صفر ماکنعلی» رئیس این سازمان با صدور حکمی «دکتر محمد اسدی گندمانی» را با عنایت به سوابق و تجربیاتش به سمت سرپرست اداره کل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری منصوب کرد.

وی در بخشی از این حکم با اشاره به اهمیت تنوع و گستره فعالیت‌های حساس و حاکمیتی دامپزشکی از وی خواسته است تا با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها، امکانات و نیروهای متخصص و متعهد در ارتقاء بهداشت دام و فرآورده‌های دامی در توسعه صنعت دام، طیور، زنبورعسل و آبزیان استان و بهداشت عمومی گام‌های موثری بردارد.

ماکنعلی در بخشی از این پیام نیز توفیق وی را در رعایت اصل اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواستار شده است.

پیش از این، «دكتر حسینعلی سلطانی» از 10 خرداد 1397 خورشیدی در سمت مدیركل دامپزشكی استان چهارمحال و بختیاری مشغول خدمت بود که دکتر ماکنعلی نیز در تقدیرنامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های وی در این مدت قدردانی کرده است.