تکذیب شایعه واژگونی خودرو حامل گوشت سگ

به گزارش دامپزشک نیوز،مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خوزستان گفت : فیلمی که به عنوان خودروی واژگون شده حامل گوشت سگ در مسیر اهواز -الهایی در فضای مجازی منتشر شده صحت ندارد.

0

به گزارش دامپزشک نیوز به نقل از ایرنا ، مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خوزستان گفت : فیلمی که به عنوان خودروی واژگون شده حامل گوشت سگ در مسیر اهواز -الهایی در فضای مجازی منتشر شده صحت ندارد.(ویدئو حاوی صحنه های دلخراش میباشد)

اعظم باجلان جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به انتشار ویدیوی واژگونی خودرو یخچال حمل گوشت در فضای مجازی اظهار داشت : این خودرو از مبدا اهواز درحال انتقال گوشت گوسفند و بز ذبح شده بوده که باتوجه به نوع و شکل چاپی مشاهده شده  بر روی لاشه ها ، قطعا در کشتارگاه مجاز دام کشتار شده اند.
وی ادامه داد : به دلیل فوت راننده و سرنشین آن مقصد خودرو یخچالی حمل گوشت شناسایی نشده است.
باجلان افزود : اطلاعاتی از حجم و تعداد لاشه های گوسفند ذبح شده به دلیل سوختگی خودرو در دست نیست.
در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو حمل گوشت که لاشه‌های بیرون پرتاب شده از خودرو به عنوان گوشت سگ در فضای مجازی منتشر شده است ،  اداره کل دامپزشکی استان خوزستان این ادعا را رد کرد.
طی چند روز گذشته ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده که محتوای آن یک خودروی یخچال دار واژگون شده حاوی لاشه حیوان بوده که  در زیر نویس ان امده که این  لاشه ها مربوط به گوشت سگ می باشند.
انتشار این ویدیو باعث نگرانی مردم شده که دامپزشکی خوزستان  با رد این شایعات  به نگرانی مردم پایان داد

منبع: ایرنا

ویدئو: رکنا


پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید